Redakční a publikační systém webMaster3 nápověda

Redakční a publikační systém webMaster3 nápověda
Témata nápovědy
Pro registrované uživatele
Jméno: 
Heslo: 

Redakční systémy a Publikační systémy pro tvorbu a aktualizaci www stránek

Úspěšné internetové stránky musí být stále aktuální, v tom Vám pomůže redakční systém nebo chcete-li publikační systém, kupříkladu náš webMaster3 s integrovanou podporou SEO optimalizace pro vyhledávače.

Verze pro tisk a export do PDF

Modul Tisk a Export do PDF umožňuje vytisknout / exportovat do PDF obsah prezentační stránky (obsah dokumentu) např. bez okolní grafiky.

Prezentační část

Na prezentační vrstvě webu vytvoří na přání zákazníka implementátor www stánek (MARCO creative) speciální šablonu (nebo více různých speciálních šablon), ve kterých se bude obsah dokumentu tisknout / exportovat do PDF. Jedná se například o šablonu, která obsah dokumentu vytiksne / uloží do PDF bez okolní grafiky (viz. ukázka zde). Současně implementátor webu umístí do ostatních šablon automatický odkaz na tuto funkci.

Administrativní část

Po kliknutí na menu Moduly -> Tisk / Export do PDF se na hlavní stránce zobrazí konfigurační dialog. Každé složce, na kterou má být aplikována funkce Tisk / Export do PDF je třeba nastavit šablonu (viz. prezentační část). Takto je možné vytvořit různé šablony pro různé složky.

Nastavení šablony v modulu Tisk / Export do PDF u každé složky je nezbytné pro správnou funkčnost tohoto modulu!


Konfigurace v modulu Tisk


Konfigurace v modulu Export do PDF