Redakční a publikační systém webMaster3 nápověda

Redakční a publikační systém webMaster3 nápověda
Témata nápovědy
Pro registrované uživatele
Jméno: 
Heslo: 
 
Aktuality - novinky

Redakční systémy a Publikační systémy pro tvorbu a aktualizaci www stránek

Úspěšné internetové stránky musí být stále aktuální, v tom Vám pomůže redakční systém nebo chcete-li publikační systém, kupříkladu náš webMaster3 s integrovanou podporou SEO optimalizace pro vyhledávače.

Novinka --- Historické zálohování obsahu. »
Bojíte se o obsah svých webových stránek? Stává se Vám, že Váš kolega omylem změní nebo smaže z webu něco důležitého? Máme pro Vás zálohování obsahu, ve smluvených dnech budeme periodicky archivovat obsah Vašich stránek a uchovávat libovolný počet verzí zpět. V případě potřeby na požádání obnovíme obsah webu na Vámi požadovanou verzi.
Novinka --- SEO - optimalizace pro vyhledávače »
Chcete být nahoře? S výsledky ve vyhledávačích Vám pomůžeme. Optimalizace stránek pro vyhledávače je nejefektivnější cesta jak získat nové návštěvníky webových stránek. Oproti bannerové reklamě je finančně úspornější a efekt optimalizace není časově omezen!
Novinka --- Bojujte proti Spamu! »
Bavíte se mazáním nevyžádané pošty (SPAMU), těší Vás zkreslené výsledky v anketách na webu, pak nemusíte už číst dál. Pokud ale nesnášíte tyhle věci tak jako vývojový tým webMaster3, tak vězte že máme pro Vás řešení. Kompletní servis pro ochranu Vašich stránek proti robotům, kteří účelově ovlivňují výsledky anket, diskusní fóra, rozesílají z Vašich stránek spam nebo jinak parazitují na doméně Vaší firmy.
Myslete i na ostatní, myslete na handicapované! »
Myslete na to, že Vašimi klienty jsou i lidé s různými zdravotními omezeními. Proto by webové stránky měli být přístupné i pro ně. S redakčním a publikačním systémem webMaster3 je to možné. Tým webMaster3 Vám pomůže upravit stránky s ohledem na použitelnost (usability) a přístupnost (accesibility) pro handicapované uživatele.
Internet Explorer 7 a webMaster3 in love »
Redakční a publikační systém webMaster3 je plně připraven na příchod nové verze Internet Exploreru s pořadovým číslem 7, který je nedílnou součástí očekávaných MS Windows Vista.
Nový marketingový modul - Ankety »
Nový marketingový modul Ankety umožňuje připojit ke všem typům dokumentů ankety. Připojené Ankety je možné snadno konfigurovat - administrovat (název ankety, anketní otázky, aktivní / neaktivní, zobrazit celkem kolik hlasovalo, zobrazit počet hlasujících, zobrazit v %, hlasovat jednou, platnost omezení na jedno hlasování, neomezený počet odpovědí).
Nová funkce - pokročilé vyhledávání »
K dispozici je nyní nová funkce "pokročilého vyhledávání" která umožňuje přehledně a snadno návštěvníkovi vašeho webu vyhledat informace prostřednictvím upřesňujících parametrů.
Upgrade HTML editoru »
Funkčnost HTML editoru byla rozšířena o nové možnosti vkládat odkazy na dokumenty, složky, přílohy či obrázky přímo v HTML editoru a to bez potřeby znalosti HTML kódu.
webMaster3 mluví rusky »
... ale i maďarsky nebo čínsky. Pomocí speciálního modulu, ve kterém se nastavují šablony a kódování pro různé jazykové sady je možné nyní implementovat jakýkoliv jazyk. Jazyk se tak zobrazuje ve stejné znakové sadě i v administrativním prostředí, což zaručuje snadou správu obsahu.
Diskusní fórum »
Nový modul diskusní fórum umožňuje připojit ke všem typům dokumentů samostatná diskusní fóra. Připojené diskusní fórum je možné snadno konfigurovat - administrovat.
Export do PDF a verze pro tisk »
Nové moduly export do PDF a verze pro tisk nabízí na prezentačním webu možnost otevřít v předem nastavené šabloně (např. bez okolní grafiky) každý dokument a to jak ve formátu PDF nebo HTML.